0

راز استقلالی نشدن این ستاره فوتبال فاش شد

       اخبار      4 دسامبر, 2016

تیتر خبر جدید: راز استقلالی نشدن این ستاره فوتبال فاش شد خلاصه خبر: راز استقلالی نشدن این ستاره فوتبال فاش شد عامل استقلالی نشدن یک ستاره فوتبال ایران افشا شد. تا اینجا خلاصه خبر را مطالعه نموده اید. جهت مطالعه…… بیشتر »

استخاره گرفتن را جدی بگیرید

       اخبار / دستگاه جوجه کشی      3 دسامبر, 2016

امروزه سایت های سرگرمی زیادی وجود دارند که برای شما اقدام به گرفتن فال و انواع فال های مختلف میکنند که بین آن ها اصلی ترین فال را میتوان فال حافظ نام برد.حافظ همیشه محبوبیت زیادی بین مردم داشته و…… بیشتر »

راهکار آسان برای بهینه سازی وب سایت

       اخبار      3 دسامبر, 2016

برای وب سایت ها مهم ترین مساله موجود همان بهینه سازی سایت است که باید حتما رعایت شود.وب سایت هایی که به سئو و بهینه سازی اهمیت نمیدهند عمدتا وب سایت هایی هستند که نیاز به بازاریابی اینترنتی زیادی دارند…… بیشتر »

0

به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ

       اخبار      30 نوامبر, 2016

تیتر خبر جدید: به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ خلاصه خبر: به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در مقابل هتل بین‌المللی ترامپ پیشنهاد ترامپ برای مجازات افرادی که پرچم آمریکا را به آتش می‌کشند، خشم…… بیشتر »

0

از ناتوانی دولت در ایجاد اشتغال تا روایت وزیر کشور از پشت پرده لغو سخنرانی مطهری

       اخبار      23 نوامبر, 2016

تیتر خبر جدید: از ناتوانی دولت در ایجاد اشتغال تا روایت وزیر کشور از پشت پرده لغو سخنرانی مطهری خلاصه خبر: از ناتوانی دولت در ایجاد اشتغال تا روایت وزیر کشور از پشت پرده لغو سخنرانی مطهری تصاویر صفحه نخست…… بیشتر »

0

سردار و سعید در عصر یخبندان!/ خانه به دوشی در روز برفی/ آغاز افسانه "ماری"

       اخبار      23 نوامبر, 2016

تیتر خبر جدید: سردار و سعید در عصر یخبندان!/ خانه به دوشی در روز برفی/ آغاز افسانه "ماری" خلاصه خبر: سردار و سعید در عصر یخبندان!/ خانه به دوشی در روز برفی/ آغاز افسانه "ماری" تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی…… بیشتر »

0

مرز مهران بسته است/ ترافيك پرحجم در مسير رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابه

       اخبار      18 نوامبر, 2016

تیتر خبر جدید: مرز مهران بسته است/ ترافيك پرحجم در مسير رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابه خلاصه خبر: مرز مهران بسته است/ ترافيك پرحجم در مسير رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابه تا…… بیشتر »

0

مراسم شام غریبان حسینی در نقاط مختلف ایران + تصاویر

       اخبار      13 اکتبر, 2016

تیتر خبر جدید: مراسم شام غریبان حسینی در نقاط مختلف ایران + تصاویر خلاصه خبر: مراسم شام غریبان حسینی در نقاط مختلف ایران + تصاویر تصاویری زیبا از مراسم شام غریبان حسینی را در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، حرم حضرت…… بیشتر »

مداحی و ندای محرم

       دستگاه جوجه کشی      6 اکتبر, 2016

حاج منصور ارضی، مداح مشهور، شب سوم محرم در مسجد ارگ در حین مداحی گفت: «بمیرند آنهایی كه هر غلطی كه بخواهند بر زبان جاری می‌كنند. از بس كه حرام خورده‌اند، الان هم می‌خواهند شب تاسوعا جوان‌ها را بكشانند؛ میدان…… بیشتر »

دستگاه های جدید پزشکی

       دستگاه جوجه کشی      5 اکتبر, 2016

به گفته کارشناسان، قرص‌های غیرنسخه‌ای همچون آسپرین یا استامینوفن که به طور پی در پی برای درمان اختلال‌های سردرد از قبیل میگرن مصرف می‌شوند خود می‌توانند عامل سردرد باشند. همچنین مسکن‌های ترکیبی همچون “اکسدرین” که ترکیبی از کافئین با دو…… بیشتر »

شرکت در رشته های ورزشی

       دستگاه جوجه کشی      5 اکتبر, 2016

استعداد فوتبالی جهان را که در سال‌های آینده می‌توانند خودشان را به سطح نخست فوتبال برسانند معرفی کرده که در این بین نام محمد سلطانی مهر از ایران به چشم می‌خورد. سلطانی‌مهر که متولد سال ۱۹۹۹ میلادی است در عضویت…… بیشتر »

تخلیه فرودگاه لس‌آنجلس بعد از اعلام

       دستگاه جوجه کشی      29 آگوست, 2016

پلیس در پی اعلام وقوع تیراندازی در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس، مردم و مسافران را از صحنه حادثه خارج کرد و بخش‌هایی از فرودگاه تعطیل شد. پلیس می‌گوید گزارش‌های منتشر شده درباره تیراندازی صحت نداشته و تنها صداهای بلندی در محوطه…… بیشتر »

کارخانجات تولید نوشابه

       دستگاه جوجه کشی      29 آگوست, 2016

مصرف لبنیات پرچرب مورد تایید وزارت بهداشت نیست مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت همچنین با تاکید بر اینکه مصرف لبنیات پرچرب مورد تایید وزارت بهداشت نیست، اظهار کرد: این وزارتخانه توصیه می‌کند مردم از شیر و لبنیات کم…… بیشتر »

0

مقامات پیشین غربی: طالبان را باید تروریست خطاب کرد

       اخبار      8 جولای, 2016

تیتر خبر جدید: مقامات پیشین غربی: طالبان را باید تروریست خطاب کرد خلاصه خبر: مقامات پیشین غربی: طالبان را باید تروریست خطاب کرد شماری از مقامات پیشین غربی می‌گویند تا زمانی که طالبان به عنوان یک گروه تروریستی خوانده نشوند…… بیشتر »

0

غارتگران بیت‌المال اموال 80 میلیون نفر را دزدیده‌اند/مسئولان خواب بوده‌اند که این همه غارت شده؟!

       اخبار      8 جولای, 2016

تیتر خبر جدید: غارتگران بیت‌المال اموال 80 میلیون نفر را دزدیده‌اند/مسئولان خواب بوده‌اند که این همه غارت شده؟! خلاصه خبر: غارتگران بیت‌المال اموال 80 میلیون نفر را دزدیده‌اند/مسئولان خواب بوده‌اند که این همه غارت شده؟! امام جمعه موقت تهران در…… بیشتر »

اقدامات لازم هنگام درگیری پرندگان با بیماری

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

اقدامات لازم هنگام درگیری پرندگان با بیماری اقدامات لازم  زمان درگیری با بیماری در پرندگان که میتواند مهم باشد وقتی تعداد زیادی از پرندگان بدون انتظار و به صورت ناگهانی می میرند و پرندگان زنده هم سر و وضع خوبی…… بیشتر »

درآمدزایی از ماشین جوجه کشی طیور ماشین

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

درآمدزایی از ماشین جوجه کشی بررسی بهترین راه در آمد زایی از ماشین جوجه کشی بهترین راه در آمد زایی از” ماشین جوجه کشی ” پرورش مرغ و خروس لاری است که دلایلش را میخوانیم: 1-  عده ای هیبت خروس…… بیشتر »

تشکیل گله مولد به منظور جوجه کشی جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

تشکیل گله مولد به منظور جوجه کشی توضیحات تشکیل گله مولد به منظور جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی در پرورش صنعتی مرغ نژاد گوشتی  و یا تخم گذار تشکیل گله با خرید جوجه یه روزه…… بیشتر »

تهویه در جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

تهویه در جوجه کشی تهویه در جوجه کشی چگونه انجام می گیرد جنین های درون تخم های جوجه کشی در حال رشد هستند و احتیاج به تنفس دارند بنابراین لازم است  دستگاه جوجه کشی  به طور مناسبی تهویه شود و…… بیشتر »

چرا ماشین جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

چرا ماشین جوجه کشی چرا استفاده از ماشین جوجه کشی و دستگاه جوجه کشی؟ در این مقاله به بررسی مزایا و معایب ماشین جوجه کشی و یا دستگاه جوجه کشی می پردازیم ابتدا به معایب جوجه کشی توسط خود پرنده…… بیشتر »

انواع مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

انواع مرغ خصوصیات انواع مرغ و نژادهای مختلف مرغ مرغ دارای بالاترین جمعیت در بین جانوران اهلی جهان است و طبق آمار سال 2003 جمعیت این پرنده در جهان به بیش از 24 میلیارد قطعه رسیده است. این پرنده همه…… بیشتر »

عوامل کاهش جوجه آوری

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

عوامل کاهش جوجه آوری بررسی کاهش جوجه آوری با استفاده از دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی در این مقاله به بررسی عوامل کاهش جوجه آوری خواهیم پرداخت. الف : تنش و اضطراب بیهوده به پرندگان مولد که موجب…… بیشتر »

انتخاب ماشین جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

انتخاب ماشین جوجه کشی کدام دستگاه جوجه کشی بهتر است؟ “ ماشین جوجه کشی ” عرضه شده در بازار زیادند. در خرید دستگاه نباید فقط به ماشین جوجه کشی ارزان  قیمت توجه کرد. تمامی تولید کنندگان این دستگاه ها بر…… بیشتر »

ذخیره سازی تخم بوقلمون

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ذخیره سازی تخم بوقلمون نحوه ذخیره سازی تخم بوقلمون برای بهره برداری با دستگاه جوجه کشی یا ماشین جوجه کشی قبل از خواباندن تخم ها در دستگاه جوجه کشی معمول است که به مدت 2 تا 7روز در انبار نگه…… بیشتر »

سرمایه گذاری در پرورش جوجه

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

سرمایه گذاری در پرورش جوجه سرمایه گذاری در پرورش جوجه بوسیله دستگاه جوجه کشی صرف هزینه اولیه برای تولید تجاری پرندگان و فرآورده های آن ها یکی ازاولین ملاحظات ومواردی است که باید در نظر گرفت. به طور مثال در…… بیشتر »

سالن تجهیزان و نگهداری بلدرچین

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

سالن تجهیزان و نگهداری بلدرچین بررسی سالن تجهیزات و نگهداری بلدرچین بلدرچین را می توان در سالن های کم امکانات شبیه گاراژ ها نگه داری کرد. این سالن ها باید به خوبی عایق بوده و به راحتی تهویه شوند و…… بیشتر »

شرایط بستر پرورش مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

شرایط بستر پرورش مرغ سیستم بستر پرورش مرغ بعد از کار با دستگاه جوجه کشی ؛ یک شروع خوب بسیار مهم است. بنابراین نیمچه ها بایستی سن یکسان داشته و هنوز شروع به تخم گذاری نکرده باشند. اعمال اصل (…… بیشتر »

ضدعفونی نمودن تخم مرغ نطفه دار

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ضدعفونی نمودن تخم مرغ نطفه دار ضدعفونی نمودن تخم مرغ های دارای نطفه در این مقاله میخوانیم چگونه میتوان تخم مرغ های نطفه دار را ضدعفونی نمود گاز فرمالدئید : ضد عفونی کننده بسیار خوبی است و به راحتی می…… بیشتر »

مادر مصنوعی در جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

مادر مصنوعی در جوجه کشی مادر مصنوعی در جوجه کشی چیست؟ مادر مصنوعی انواع منابع گرمایی را می توان برای برای پروش اولیه جوجه ها استفاده کرد. ساده ترین نوع آن استفاده از یک یا چند لامپ های گرمایی که…… بیشتر »

کالیبراسیون دستگاه جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

کالیبراسیون دستگاه جوجه کشی نحوه انجام کالیبراسیون ماشین جوجه کشی کارکرد مناسب و درست دستگاه جوجه کشی مستلزم کالیبره کردن دقیق و روزمره آن ها است. تمامی  سنسورهای بکار رفته در ماشین های مختلف باید در مقاطع منظم و طبق…… بیشتر »

انتخاب تخم نطفه دار مناسب جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

انتخاب تخم نطفه دار مناسب جوجه کشی تخم مرغهای جوجه کشی بایستی دارای خصوصیاتی باشند تا بتوان از آنها استفاده کرد ، این شرایط عبارتند از: نطفه داری: اگر نطفه داری بالا نباشد بیشتر تخم مرغ هائی که در ماشین…… بیشتر »

بهداشت و نگهداری تخم

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

بهداشت و نگهداری تخم تولید ، نگهداری و بهداشت تخم های جوجه کشی اولین و مهمترین گام در بهداشت تخم مرغ تولید انها در لانه های تمیز وبهداشتی میباشد که تحقیق این مسئله بستگی به رعایت برنامه مدیرییتی دقیقی دارد…… بیشتر »

مراحل رشد جنین

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

مراحل رشد جنین در تصویر فوق مراحل رشد جنین جوجه در تخم مرغ را مشاهده می نماییم. در این تصویر از بالا و از چپ به راست به ترتیب تخم مرغ و سیر تکاملی و رشد نطفه و تبدیل شدن…… بیشتر »

دما و رطوبت تخم پرندگان

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

دما و رطوبت تخم پرندگان در جدول زیر رابطه ی دما و شرایط تخم پرندگان ذکر شده است. همانطور که میدانید هنگام استفاده از دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی باید در زمانهای مختلف و با توجه به تخم…… بیشتر »

اصول جوجه کشی پرندگان مخلتف

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

اصول جوجه کشی پرندگان مخلتف اصول جوجه کشی پرندگان مختلف بوسیله دستگاه جوجه کشی در این مقاله به اصول جوجه کشی پرندگان مختلف بوسیله دستگاه جوجه کشی و یا ماشین جوجه کشی خواهیم پرداخت. جوجه کشی در پرندگان گوناگون اصول…… بیشتر »

طراحی اصولی ساختمان ها برای جوجه کشی

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

طراحی اصولی ساختمان ها و تاسیسات طیور دسته بندی : تاسیسات طیور ویژگی های محل احداث ساختمان ها و تاسیسات پرورش طیور 1 – اهمیت ساختمان در پرورش طیور قسمت عمده ای از هزینه های سرمایه گذاری واحدهای پرورش طیور…… بیشتر »

اصول کلی جوجه کشی بادستگاه جوجه کشی طیور ماشین

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

اصول کلی جوجه کشی بادستگاه جوجه کشی جوجه کشی پرندگان یکی از صنایعی است که امروزه با پیشرفتی قابل توجه مواجه شده است. پیشرفته شدن ماشین جوجه کشی مورد استفاده در این صنعت کمک شایانی به بالا رفتن کیفیت جوجه…… بیشتر »

ظرفیت : 420 تایی مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ظرفیت : 420 تایی مرغ 960 تایی بلدرچین 640 تایی کبک وقرقاول 250 تایی بوقلمون و غاز راندمان بالا در جوجه کشی و ماندگاری بالا و استفاده آسان بدون نیاز به تخصص و بازدید از ویژگی های منحصر به فرد این…… بیشتر »

ظرفیت: 210 تایی تخم مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ظرفیت: 210 تایی تخم مرغ 488 تایی بلدرچین 320 تایی کبک وقرقاول 125 تایی بوقلمون وغاز راندمان بالا در جوجه کشی و ماندگاری بالا و استفاده آسان بدون نیاز به تخصص و بازدید از ویژگی های منحصر به فرد این…… بیشتر »

ظرفیت: 126 تایی مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ظرفیت: 126 تایی مرغ 288 تایی بلدرچین 192 تایی کبک و قرقاول 75 تایی بوقلمون وغاز این دستگاه جهت مصارف خانگی ؛ تحقیقاتی و پرورش پرندگان زینتی طراحی شده است. راندمان بالا در جوجه کشی و ماندگاری بالا و استفاده…… بیشتر »

ظرفیت: 84 تایی مرغ

       دستگاه جوجه کشی      15 ژوئن, 2016

ظرفیت: 84 تایی مرغ 192 تایی بلدرچین 128 تایی کبک و قرقاول 50 تایی بوقلمون وغاز این دستگاه جهت مصارف خانگی ؛ تحقیقاتی و پرورش پرندگان زینتی طراحی شده است. راندمان بالا در جوجه کشی و ماندگاری بالا و استفاده…… بیشتر »